IOL Master 700

W TROSCE O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ WIDZENIA NASZYCH PACJENTÓW. 

Operacja zaćmy jest obecnie najczęściej wykonywaną procedurą chirurgiczną w krajach rozwiniętych. Coraz częściej traktowana jest również̇ jako zabieg refrakcyjny, a zastosowanie soczewek z grupy premium (asferycznych, torycznych, wieloogniskowych) pozwala pacjentowi na uniezależnienie się od korekcji okularowej i uzyskanie dobrej jakości widzenia do wszystkich odległości, nawet jeśli przed zabiegiem występowały starczowzroczność́ czy astygmatyzm. 

 

Wraz z poprawą standardów leczenia operacyjnego zwiększają się również̇ oczekiwania pacjentów. Kluczowe jest uzyskanie jak najlepszej refrakcji pooperacyjnej.

W tym celu przed operacją należy dokonać́ precyzyjnych pomiarów biometrycznych gałki ocznej i wybrać́ optymalną mocy wszczepianej soczewki.

W Klinice SPEKTRUM „złotym standardem” biometrii oka jest badanie z wykorzystaniem bezkontaktowego biometru IOL MASTER 700, który mierzy wszystkie potrzebne dane do wyznaczenia indywidualnej mocy soczewki dla pacjenta.

Przewagą biometru IOL MASTER 700 jest wykorzystanie technologii „Swept Source”, która pozwala wykonać badanie nawet w bardziej zaawansowanym stadium zaćmy.

Co ważne – badanie wykonane raz nie traci ważności i może być bardzo przydatne dla pacjenta w przyszłości.