Centrum Korekcji Wad Wzroku

SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej otwiera dla Państwa nowoczesne Centrum Korekcji Wad Wzroku we Wrocławiu przy ul. Olszewskiego 58. Naszym dążeniem jest profesjonalne działanie mające na celu poprawienie wzroku oraz podniesienie jakości życia naszych pacjentów.

Strona Centrum Korekcji Wad Wzroku - widzewszystko.pl


Centrum Korekcji Wad Wzroku

To miejsce, gdzie TRADYCJA łączy się z NOWOCZESNOŚCIĄ BYŚ MÓGŁ UJRZEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Dążenie to realizujemy poprzez działalność medyczną prowadzoną od 20 lat, oferując szerokie SPEKTRUM metod korekcji wad wzroku z gwarancją najwyższej jakości i profesjonalizmu. Nowoczesne metody diagnostyki i terapii umożliwiają nam leczenie zgodnie z najbardziej aktualnymi trendami, z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i przy zachowaniu najwyższych standardów. Dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i zapewniamy najwyższą jakość usług.

Od lat wykonujemy zabiegi laserowej korekcji wad wzroku z zastosowaniem lasera excimerowego i femtosekundowego. Dla naszych pacjentów wprowadziliśmy jedną z mniej inwazyjnych metod laserowej korekcji wad wzroku – Mikrosoczewkową korekcję wzroku laserem femtosekundowym. Jest to innowacyjna technika korekcji krótkowzroczności i astygmatyzmu krótkowzrocznego. Polega na wycięciu bardzo cienkiej soczewki w warstwach wewnętrznych rogówki. 

Nie tylko pomagamy naszym pacjentom skorygować typowe wady wzroku, ale także poprawiamy jakość widzenia po wcześniejszych zabiegach usunięcia zaćmy, oraz u pacjentów z bliznami i nieregularnościami rogówki. Wykonujemy zabiegi wszczepienia soczewek fakijnych, jak również refrakcyjnej wymiany soczewki. W wybranych przypadkach przeprowadzamy tego typu zabiegi u pacjentów ze stożkiem rogówki, u których wykonujemy również procedury cross-linking, wszczepiamy pierścienie śródrogówkowe lub dopasowujemy sztywne soczewki kontaktowe.

Zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa i zaufania, ponieważ dobro pacjenta jest dla nas celem nadrzędnym.

 

 

LOKALIZACJA

SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej
Centrum Korekcji Wad Wzroku
51-646 Wrocław, ul. Olszewskiego 58

 

 

Jak dojechać?

  • Tramwaj - 1,2,4,10 w kierunku Biskupin
  • Autobus - 145 w kierunku Sępolno
  • 146 w kierunku Bartoszowice